Innowacyjne Niezależne Towarzystwo Entuzjastów Gracja
Innowacyjne Niezależne Towarzystwo Entuzjastów Gracja
Gracja, INTEGracja, integracja

Aktualnie zajęcia SI i TUS prowadzone są jedynie w Chrzanowie. 

 

Dzięki współpracy z Fundacją Terapii i Rozwoju MOJA PRZESTRZEŃ,  poszerzamy swoją ofertę o zajęcia prowadzone w Krakowie.  Pierwsze zajęcia odbędą się 22.02.2020 r. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Integracja Sensoryczna w Krakowie 

 

     W stowarzyszeniu Gracja zajęcia SI prowadzone są przez fizjoterapeutę z Certyfikatem Integracji Sensorycznej drugiego stopnia- Magdalenę Koniuch.  Zajęcia odbywać się będą na specjalnie przygotowanej do tego sali, znajdującej się pod adresem: 

ul. Świętokrzyska 4/230-015 Kraków.  SI w Krakowie odbywać będzie się w każdą sobotę.  Zajęcia Integracji Sensorycznej mogą zostać poszerzone o terapię ręki bądź fizjoterapie, w zależności od potrzeb dziecka.  Więcej informacji na temat oferty znajdą Państwo w cenniku.

 

 

 

 

Trening Umiejętności Społecznych w Krakowie

 

       Stowarzyszenie Gracja prowadzi zajęcia Treningu Umiejętności Społecznych przy udziale dwóch terapeutów. Nasi terapeuci mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, nie tylko w formie terapii. Kwalifikacje aktorskie i harcerskie gwarantują angażującą atmosferę na zajęciach TUS dla dzieci.  Zajęcia Treningu Umiejętności Społecznych w Krakowie odbywać się będą w budynku Fundacji Rozwoju i Terapii MOJA PRZESTRZEŃ w każdą sobotę.  Szczegółowe informację na temat oferty znajdą Państwo w cenniku

Dla osób zainteresowanych udziałem w obu formach terapii gwarantujemy możliwość dopasowania zajęć oraz zniżek. 

 

 

Jednocześnie osoby zainteresowane SI w Chrzanowie zapraszamy tutaj. Osoby zainteresowane TUS w Chrzanowie mogą znaleźć informację tutaj

Zajęcia terapeutyczne w Krakowie. 

Gromada NS Chrzanów
06 stycznia 2020
Innowacyjne Niezależne Towarzystwo Entuzjastów Gracja