Informujemy, że:

Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest stowarzyszenie o nazwie Innowacyjne Niezależne Towarzystwo Entuzjastów Gracja , ul. Jordana 8/43, 32-500 Chrzanów , NIP 6282272094 

REGON 36950156100000    e-mail:gracjachrzanow@gmail.com nr tel: + 48 508 239 291

2. Celem zbierania danych jest wykonanie usługi, wystawienie faktury, kontakt z klientem.

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania umowy.

5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres działalności firmy.

Aby otrzymać link do webinaru prosimy o dokonanie przelewu o tytule "webinar". Dane do zapłaty pokażą się po wysłaniu zgłoszenia w formularzu obok.Imię i Nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Gracja, INTEGracja, integracja
Innowacyjne Niezależne Towarzystwo Entuzjastów Gracja
Innowacyjne Niezależne Towarzystwo Entuzjastów Gracja